Добавив: kotokviktoriya
11.04.2023
АБЕТКА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯСучасний школяр, на думку дієтологів, повинен їсти не менше чотирьох разів на день, причому на сніданок, обід і вечерю неодмінно має бути гаряча страва. Для зростаючого організму обов’язкові молоко, сир, сир, кисломолочні продукти – джерела кальцію і білка. Дефіцит кальцію і фосфору також допоможуть заповнити рибні страви. Як гарнір краще використовувати не картоплю чи макарони, а тушковані або варені овочі (капусту, буряк, цибулю, моркву, бобові, часник і капусту). За день школярі повинні випивати не менше одного-півтора літрів рідини, але не газованої води, а фруктових або овочевих соків. Про це сьогодні говорила медична сестра з учнями другого класу.
Добавив: kotokviktoriya
10.04.2023
Зустріч весниСправжня зустріч весни відбулася у творчій майстерні 1-Б класу. Креативний майстер-клас провела шкільна майстриня Тетяна Миколаївна Мельник. Учні не лише виготовили чудові сувеніри, але й виконали веснянки.
Добавив: kotokviktoriya
07.04.2023
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’ЯКожного року 7 квітня відзначається Всесвітній День здоров’я. Цього дня до здобувачів освіти нашої школи завітали лікарка Айболить та Вітамінка та розповіли нам, що здоров’я – безцінне надбання людини, важлива умова повноцінного і щасливого життя. Здоров’я людини – це набагато більше, ніж відсутність хвороб. Це і добре самопочуття, і енергійність, і здатність швидко відновлювати сили та успішно справлятися з хворобами. А ще здоров'я тісно пов'язані з фізичною активністю тому учні взяли участь у цікавих естафетах і рухливих іграх присвячених Міжнародному дню спорту, ми пишаємося тисячами молодих українських спортсменів, які продовжують тренування, попри руйнування, принесені війною! Українські діти незламні! Вони потребують нашої віри в *Перемогу, що чекає попереду!
Добавив: kotokviktoriya
06.04.2023
МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ СВІТ- БЕЗ НАСИЛЬСТВАОбразливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування — регулярного, повторюваного день у день знущання. Регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди стало об’єктом уваги науковців і педагогів, починаючи з 70-х років минулого століття, й отримало спеціальну назву – булінґ. Про форми булінгу, наслідки шкільного насилля, відповідальність за порушення, стратегію поведінки жертв булінгу розказала сьогодні нашим другокласникам представниця Управління дотримання прав людини Національної поліції України Лариса Борисенко . Також була проведена пізнавальна гра "Яким, на вашу думку, повинен бути друг?". А наприкінці зустрічі діти подарували свої "долоньки побажань" своїм друзям, рідним, знайомим, які проживають у різних куточках України/
Добавив: kotokviktoriya
06.04.2023
#кібергігієна #кібербезпекаСучасне життя оповите технологіями.Наразі спектр їх використання настільки широкий, що вони вже давно вийшли за межі передбачуваності. Адже один необережний клік на посилання у фішинговому листі чи на вебсайті – і ваш гаджет інфіковано. Саме тому наші знання – наша зброя! Аби не втрапити в тенета шахраїв та навчитися основам кібербезпеки, у нашому закладі відбулися пізнавальні зустрічі з представники відділу протидії кіберзлочинам в Чернігівській області ДКП НП – капітаном поліції Кристиною Єфіменко та старшим лейтенантом Владиславом Тимошенко. Також учнів ознайомили з оновленою платформою кіберполіції «MRIYA», основною метою якої є протидія російським окупантам в медіа-просторі. Дякуємо за надзвичайно змістовну та корисну зустріч! Разом до перемоги!
Добавив: kotokviktoriya
05.04.2023
Універсіада "Переможне розкрилля - 2023"Дякуємо команді 9-го класу за участь у конкурсі "BRAIN CHALLENGE" Універсіади "Переможне розкрилля - 2023" на базі Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка.
Добавив: kotokviktoriya
05.04.2023
Гендерна рівністьСьогодні в 9 класі студентками Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка спеціальності «Соціальна робота», Глеч Анною та Надич Аліною, було проведено просвітницький захід на тему «Рівні права і можливості для чоловіків і жінок». Під час заходу обговорили актуальні для здобувачів освіти питання: відмінності статі та ґендеру, їхні ознаки; ґендерні стереотипи (сексизм), причини їхнього виникнення та шляхи подолання; ґендерні ролі та моделі, які впливають на життя людей. Для кращого розуміння та закріплення почутого матеріалу учні виконали кілька цікавих вправ: «Розподіл обов’язків», «Факт та стереотип» та ін.
Добавив: kotokviktoriya
04.04.2023
Про мінну безпеку завжди пам’ятай – невідомі предмети не чіпай4 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності. Зараз, в умовах воєнного стану, таке інформування стало ще більш актуальним для всієї України, особливо для територій, які були окуповані або досі перебувають під окупацією російської федерації. Тому сьогодні у нашому закладі відбулися тематичні уроки, під час яких діти дізналися, як відрізнити вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватись, якщо хтось побачив міну чи боєприпас. Також п’ятикласники долучилися до написання радіодиктанту “Спільно до безпеки” від Пса Патрона, справжнього експерта з мінної безпеки. Обізнаний – значить озброєний! Будьте обережні! Бережіть себе та близьких! Переможемо! Слава Україні!
Добавив: kotokviktoriya
04.04.2023
Про шкідливий вплив сучасних гаджетівСьогодні до учнів 1-А класу завітала медична сестра школи з корисною інформацією. Ганна Михайлівна розповіла про шкідливий вплив сучасних гаджетів на здоров'я людини, а особливо дитини. Також познайомила з правилами безпечного користування ними. Діти змогли задати питання, які їх цікавлять.
Добавив: kotokviktoriya
04.04.2023
Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки4 квітня - Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки. Найменші здобувачі освіти 1-Б класу разом з Патроном відчули себе справжніми супергероями. Корисні поради медпрацівниці закладу Ганни Михайлівни Мікловш допомогли подолати безліч труднощів і перешкод на шляху до країни Безпеки. |